EVO ja sam danas kupio i posadio kanarku u minut do dvanaest

...skoro je padala noc pa su slike uz slabu rezoluciju i mrak jedva vidljive



inace kanarka nije one velicine koje sam se nadao ali uz adekvatnu zastitu sledece zime,grejanje,mislim da cu je moci sacuvati od mraza!!!!
Pocetkom aprila sadim jos :sabal palmeto,jubaea chilensis,brahea armata i nanorhops ritchianu...sve su na jednom listu ali nameravam da im sledece zime ubacim lampu ispod kanti u kojim ce zimovati....tezak poduhvat,zar ne????