Palmapedia.com  
Srpanj 21, 2017, 08:52:07 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti:

Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]
  Ispis  
Autor Tema: Maroko 30.03.2017-06.04.2017  (Posjeta: 2560 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
franceska
Jubaea
*

Spol: Ženski

« Odgovor #15 : Travanj 12, 2017, 14:30:03 »

Maroko je zemlja iz 1001 noci...pun je suprotnosti...parkovi su prekrasni...kralj ima svoju rezidenciju i ulaze...nadam se da ti se svidjelo
imam puno slika iz Maroka prije 3 godine...putovali smo do Malia...prekrasna zemlja
Evidentirano
pulske palme
Washingtonia
*

Spol: Muški

Email
« Odgovor #16 : Travanj 12, 2017, 22:11:22 »

Lijep je Maroko. Istina, trebali bi poraditi na ekološkoj osviještenosti, ali zemlja je lijepa i puna različitosti, pa i suprotnosti, mogao bih reći...
Evidentirano
franceska
Jubaea
*

Spol: Ženski

« Odgovor #17 : Travanj 13, 2017, 10:52:14 »

Ekoloska osvijestenost ce tesko proci...90/ stanovnistva zivi u neimastini, na rubu prezivljavanja....to ce potrajati godinama ako ne i desetljecima.
Iako su vrlo pametan narod  icon_razz
Evidentirano
Mate2008
Brahea
*

Email
« Odgovor #18 : Travanj 13, 2017, 16:54:21 »

100
Evidentirano

Usda zone 9a
Veruda
Administrator

« Odgovor #19 : Travanj 13, 2017, 18:53:26 »

Lijepa reportaža, nadam se da si pokupio koju ideju za vrt...kako se drže one 2 washingtonie u vrtu, ona skroz lijevo je ogromna, ali ostale 2 mi se čine da još nisu krenule?
Evidentirano
pulske palme
Washingtonia
*

Email
« Odgovor #20 : Travanj 14, 2017, 00:36:48 »

Nisam bas stekao dojam da je 90% stanovnistva siromasno, a putovao sam solo i low budget, bez ikakvih agencijskih aranzmana. Mislim cak da zive sasvim pristojno, pogotovo u Casablanci i Rabatu. Mislim da je samo potrebno promijeniti mentalni sklop, ali slazem se da za to treba vremena. Ali i nek odredjeni sloj stanovnistva ne zivi, ajmo rec u obilju, sto ga sprjecava da otpadak umjesto na pod baci u koš za smeće koji se nalazi pokraj?!? A baš to sam vidio, djecak otvara sladoled na štapiću i tu foliju samo odbaci na pod a prolazio je kraj koša za smeće...
Pa i ova rječica koja se vidi na fotografijama, uz obale je krcato najlonskih vrećica i plastičnih boca, a nekakav rezervat prirode je.

Btw, autom si putovala u Mali?!? Interesantno.
Evidentirano
pulske palme
Washingtonia
*

Email
« Odgovor #21 : Travanj 14, 2017, 00:43:18 »

Poz Veruda, a znaš i sam da je s vrtom vrlo kompleksna situacija. Da je moj, izgledalo bi to sasvim drugačije. Ali pokušavam izvući najbolje iz trenutne situacije. Ona velika lijepo raste, zima joj nije nimalo naštetila. Već je izbacila i dva nova lista. Onu najmanju koja se nalazi u sredini je napala trulež i iako sam ulio 2 bočice hidrogen peroksida, a danas je ponovo poprilično očistio, nisam siguran da će se izvuć. Vidjet ćemo. Ona srednja rastom, najbliže cesti, polako počinje, ali i dalje sam skeptičan, koliko god čudno zvučalo, djeluje mi kao da je drvotoč u njoj. Za 10ak dana ćemo tretirati sve palme pa i nju pa ćemo viditi.
Evidentirano
F I N K O
Jubaea
*

WWW Email
« Odgovor #22 : Svibanj 06, 2017, 23:58:04 »

Evidentirano

Str: 1 [2]
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!