Autor Tema: Još jedan pozdrav iz Zagreba  (Posjeta: 79 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline snoopyxx9

• Washingtonia
  • *
  • Spol: Ženski
Još jedan pozdrav iz Zagreba
« u: Kolovoz 13, 2008, 13:31:08 poslijepodne »
Mislim da je vrijeme da i ja nešto o sebi napišem iako sam već jako puno toga pitala i spasila biljku, odmah dobila odgovore za sva moja pitanja....

Uglavnom, živim u zapadnom dijelu Zagreba, u kući sa velikim vrtom i dvorištem (preko 1000m2), ali pošto tu već preko 30 godina žive suprugovi roditelji, a ja tek 5, sve oko kuće je već zasađeno (uglavnom voćke i ruže, što baš nije za moj ukus), a meni preostaje samo ono što stane u moj stančić. Ali nadam se da će jednog dana biti mjesta i za moje biljke vani. Oduvijek sam obožavala palme, banane, yuke, cikase i slično.
Imam 27 godina, dvoje male djece (4,5 g i 10 mj), pa uz njih, posao i fakultet nemam nekad vremena ni upaliti kompjuter po tjedan dana. Ali s vremenom se nadam da ću i ja imati više vremena naučiti sve o palmama i ostalim sličnim biljkama koje obožavam. Tek sam se nedavno odlučila na kupnju palmi i banana tako da sve učim "u hodu" i nemojte mi se smijati  :vidiga: ako koji put postavim koje glupo pitanje. :) Meni je ovaj forum, koji sam sasvim slučajno otkrila preko google-a kad mi se cikas počeo sušiti, pravi spas!  :klanjase:

Nadam se da ću za godinu-dvije imati prilike posaditi i nešto kod sebe na Krku gdje planiramo vikendicu. Vrt će biti mali i slatki, a već mu se i sad veselim!  :icon_joy:

Eto, to je ukratko osnovno o meni. I još jedan pozdrav svima koji su se trudili pomoći mi svojim iskustvom i savjetima.
Jer ja to zaslužujem! :)

Offline Veruda

• Administrator
  • Spol: Muški
Odg: Još jedan pozdrav iz Zagreba
« Odgovori #1 u: Kolovoz 13, 2008, 13:52:11 poslijepodne »
Pozdrav snoopy, nadam se da će kroz koje vrijeme ipak biti mjesta i za pokoju egzotičniju biljkicu i u Zagrebu  :sretan:

Offline snoopyxx9

• Washingtonia
  • *
  • Spol: Ženski
Odg: Još jedan pozdrav iz Zagreba
« Odgovori #2 u: Kolovoz 13, 2008, 13:55:44 poslijepodne »
Naravno da će biti! Mora biti! Kad se dvorište preuredi i ja prisvojim bar jedan djelić!  :sretan:
Jer ja to zaslužujem! :)