Slaba je slika,ttibaću je slikat iz drugog kuta po danu. Ovo je slikano jutros u 6 uri na Visu kraj češke vile. Brod nam je bio tu vezan,a mi smo partivali put Hvara pa nisam ima vrimena gubit vrime. Na ovoj slici stvarno pari deblo od kanarke,ali jutros sam bio uvjeren da je Dacty. Kad budem ima priliku slikaću je bolje. Ako je Dacty jel moguće da su klijanci njeni ? Kako sam ćita ne može dat plod kako Bog zapovida.