Gaišče (Sesvete): jučer-subota navečer oko nule i počela mokra susnježica. Jutros
-1C tek malo snijega na autima i travi, a oko podne oblačno i počela (proljetna) snježna mećava. Večeras/nedjelja je već
-2C i sve naokolo zimsko-bijelo već ima
desetak cm snijega. Dalje do četvrtka se tu na sjeverozapadu očekuje još snijega, danju oko nule i noću po
-4C do
-6C!.

Zatim od petka treba biti topla sedmica bez minusa, - pa onda za drugi vikend 3.-6.4. opet Jovo-nanovo isto kao sada: proljetna susnježica i noću jednocifreni minusi. Zato svoje egzote ne otvaram van još idućih desetak dana, tj. tek iza drugog vikenda. Iako ova zima nije najžešća kao lani, - ipak je po trajanju najduža u zadnjih dvadesetak godina.
