Polako odbrojavam dane do skidanja zastite sa phoenixa

Jos nekih 20-ak,do kraja februara,a onda bi ukoliko sve bude normalno,kad vidim neku orijentacionu mesecnu prognozu,kanarka konacno trebala biti oslobodjena!
Ono sto nije dobro je to sto se temperatura u plasteniku po suncanom danu penje i do 25C,iako ga drzim otvorenog..takodje,brine me sto se jedan od novijih listova,ali ne bas centralnih,osusio potpuno pri vrhu,jedno 30-ak cm..kao da je u herbarijumu presovan...ostali i maldji i stariji izgledaju normalno!