Bez panike i brige ljudi.
Ako uzmmeo u obzir da je prvi mraz u Beogradu nastupio tek nedavno i da je od ovog talasa najniza zvanicno zabelezena temperatura samo -8C,nema razloga za strepnju. A setite se i novembra sa konstantnim temperaturama oko i preko 20C!
Ipak,i ja verujem da ce biti jos hladnijih udara zime,dovoljno je videti kakav sibir vlada po Evropi. Od sutra temperature u plusu. 
Ma zaista je Beograd s okolicom dobro prošao, s obzirom kakve smo temperature imali u Hr, čak i nadomak mora. I prošli hladni val zahvatio je puno jače Hrv., posebno zapadni dio.
Unatoč zatopljenju koje se već jučer osjećalo u Zg u 7 h minusi, i znatne razlike među postajama:
Zagreb Grič NW 01 -2 C - sumaglica
Zagreb-Maksimir - 00 -4 C - sumaglica
Zagreb-aer W 01 -8 C - sumaglica ,
Knin u 7 h 5 C, počela kiša.