Grmljavina u decembru ! Kako to cudno zvuci...

U Beogradu trenutno oko
12c ovo kao da smo na pocetku aprila, a ne na pragu januara

danas sa morao da jurim muvu po kuci.
Ali dzaba...sutra pad sa 12c na 1c

sta reci...privikavajmo se na ove cudne prelaze...